Tanie długopisy z nadrukiem wyposażone w magnes

Czy długopis z nadrukiem - to dobry pomysł na promocję firmy i jej usług. Oczywiście, że tak, ale pod warunkiem, że będzie on nietuzinkowy. Co to znaczy?

Pod określeniem nietuzinkowy kryją się różne dodatki, w które można wyposażyć długopis reklamowy. Może to być kamera, mikrofon, smycz, łańcuszek bądź magnes. Tego typu upominki reklamowe z nadrukiem sprawią, że klienci poczują się docenieni, a co więcej staną się posiadaczami uniwersalnego gadżetu reklamowego.

Ponadto, długopisy z nadrukiem wyposażone w magnes sprawią, że długopis będzie zawsze pod ręką, a szansa na jego zgubę będzie ograniczony do minimum. Pewnie zastanawiasz się teraz, w jaki sposób magnes przymocowywany jest do długopisu reklamowego.

Otóż, magnes za pomocą odpowiedniego sznureczka przymocowywany jest do końcowego odcinka korpusu długopisu. Magnes może być w kształcie koła, serduszka, jabłuszka, samochodu czy też jakiegokolwiek innego kształtu. Co więcej, decydując się na zakup tego rodzaju gadżetu reklamowego firmy mogą określić również odpowiednią kolorystykę.

Kolorystykę, którą można dostosować do barw firmy. W tym też celu przed dokonaniem odpowiedniego zakupu właściciele firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji magnesów udostępniają swoim klientom palety kolorów.

Palety, dzięki którym magnesy można dopasować nie tylko do koloru długopisu, jego kroju, ale również i do logo, barw firmy. Dzięki czemu firma niewielkim kosztem zyskuje solidną reklamę. Jak bowiem wiadomo, długopisy z nadrukiem wzbogacone w magnes czy też jakikolwiek inny gadżet reklamowy to swoista wizytówka firmy. To od niego m.in. zależy jak spostrzegani będziemy na rynku.